Darmowa dostawa od 300 zł | Wysyłka w 24h | Bezpieczne płatności SSL | Zwroty do 30 dni

Poznaj naszą drogę

groni-drogagroni-droga-mobile

O Groni

Jesteśmy rodzinną firmą, którą tworzą mama i syn. Połączyliśmy 20 lat doświadczenia w branży winiarskiej i 10 lat doświadczenia w e-commerce, by zachwycać winem coraz szersze grono.

Zachęcamy, by nie kupować wina na podstawie etykiety. Zapewniamy przyjazne narzędzia i opisy win, by wybory w Groni były łatwe i udane. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przed podjęciem decyzji, napisz lub zadzwoń do nas!

Jeśli sklep specjalistyczny kojarzy Ci się z nieprzebranymi półkami win, a wybór wina z loterią, to czas poznać Groni. Nie lubisz szukać? Właśnie znalazłeś.

Zamówienia

Staramy się, by zakupy w Groni były wygodne, szybkie i bezpieczne. Swoje zamówienie możesz odebrać osobiście lub przez kuriera. Przygotowujemy zamówienia w ciągu 24h. Umożliwiamy też wymianę lub zwrot nieotwartych butelek do 30 dni.

Szukasz więcej informacji na temat realizacji zamówień, dostaw, płatności, reklamacji lub ochrony danych osobowych? Przeczytaj nasze odpowiedzi na Najczęściej zadawane pytania, Regulamin i Politykę prywatności.

Kontakt

Telefon: 78 41 41 441
E-mail: sklep@groni.pl
Facebook: Groni

Nocznickiego 9/2, 41-800 Zabrze
Pon – Pt: 9 do 19 (po umówieniu)

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.